Palác Aventin, to je příslib jedinečného gurmánského záitku!

Podáváme více ne 30 druhů fondue. Můete si vychutnat opravdové kulinářské speciality, a navíc si během konzumace uijete i spoustu legrace. Přijďte ochutnat naše Fondue ze švýcarských sýrů, Fondue Bourgignon, Fondue Chinoise, nebo naše jemné a delikátní Fondue ze švýcarské čokolády. Vše podáváme formou bufetu. Nabízíme tak ideální způsob, jak povečeřet se svými přáteli nebo strávit romantický večer ve dvou. breitling replica watches

Základem našeho Fondue ze švýcarských sýrů je kombinace 2 sýrů:  Emmental a Gruyere, a podáváme jej s domácím chlebem. Jedinečný kulinářský záitek si můete obohatit různými nakládanými pochoutkami, a navíc máte volný přístup k salátovému baru.

Fondue Bourgignon je připravováno ve vařícím rostlinném oleji, zatímco Fondue Chinoise vaříme v domácím vývaru. Obojí podáváme s kostkami nebo plátky kuřecích prsíček, vepřové panenky a hovězí svíčkové. Maso si můete ochutit některou z našich omáček, přičem máte na výběr z 30- ti různých druhů. Váš

www.yanginmerdivenim.net

kulinářský záitek si zpříjemněte vynikajícími přílohami, v nabídce máme hranolky, domácí chléb, a různé nakládané pochoutky. Vše podáváme formou bufetu.

Naše Fondue ze švýcarské čokolády potěší chuťové buňky naprosto kadého, kdo není na čokoládu alergický. Je to ideální pokrm pro milovníky čokolády. Fondue podáváme z různými druhy sezónního ovoce, vše je volně přístupné v našem bufetu.

http://www.usaonwatch.biz/panerai-replica-watches.html